Mladost pobijedila 53. put u nizu, Srbić dobio dres Dinama

Dinamovke su pružile jači otpor nego četiri dana ranije, no nije bilo dovoljno da osvoje barem set. Utakmica je potrajala 75 minuta, a mladostašice posao mogu završiti u subotu u Domu odbojke

Odbojkašice zagrebačke Mladosti na korak su do osvajanja naslova prvakinja Hrvatske. Nakon pobjede na domaćem terenu u Domu odbojke mladostašice su bez izgubljenog seta (25-21, 25-21, 25-21) slavile protiv Dinama na Peščenici te povele 2-0 u finalnoj seriji.

PROTIV MLADOSTI ZA KUP Dinamove Lavice s Peščenice: 'Govorimo da nema potrebe, ali u Dalmaciji nas prati i policija'

Dinamovke su pružile jači otpor nego četiri dana ranije, no nije bilo dovoljno da osvoje barem set. Utakmica je potrajala 75 minuta, a mladostašice posao mogu završiti u subotu u Domu odbojke. Bila im je ovo, inače, 53. uzastopna pobjeda u domaćem prvenstvu, zadnji put izgubile su točno na isti dan prije dvije godine.

Inače, utakmicu je pratio i svježi europski prvak na preči Tin Srbić. Klub s Peščenice poklonio mu je i dres s brojkom 1.