Modri 'utrpali' četiri gola Cluju, opet zabio Mandžo...

Dinamo je na pripremama u turskoj Antalyji odigrao odličnu utakmicu protiv rumunjskog Cluja pobijedivši 4-0. Veseli što su čak četvorica zabila

Dinamo je pobijedio i drugu utakmicu na pripremama u Turskoj. Modri su bili uvjerljivi, s visokih 4-0 stradao je rumunjski Cluj. Zabijali su redom Morales, Kramarić, Mandžukić i Slepička. Morales je zabio iz penala u 29. minuti, a s tim se rezultatom otišlo na odmor. U potpunosti su dinamovci u nastavku razmontirali rumunjski Cluj, klub koji je igrao u Ligi prvaka i Europskoj ligi, a posljednji njegov veliki uspjeh pobjeda je u Rimu protiv Rome.
Modre do kraja priprema na terenu hotela Rixos očekuju još tri susreta. U nedjelju igraju s Teplicama, a nakon dva dana pauze slijedi susret s FC Moskvom, a 12. veljače je posljednja pripremna utakmica s Lechom.