Modrić s klupe gledao muku Reala: Morata zabio za tri boda

Nogometaši Reala su teškom mukom došli do nova tri boda. Na gostovanju kod Levantea pobijedili su 2-1 golom u 84. minuti. Modrić je utakmicu gledao s klupe

U 11. kolu Primere Real je teškom mukom pobijedio na gostovanju kod Levantea 2-1

Stvari su za Real krenule loše u 3. minuti kada je Cristianu Ronaldu pukla arkada nakon jednog duela s domaćim braničem te je zatražio liječničku pomoć.

Iako ozlijeđen Ronaldo je u 21. minuti doveo 'kraljevski klub' u vodstvo. Nakon ubacivanja Özila obrana Levantea nije najbolje reagirala, lopta je došla do Portugalca, koji nogom zakucava loptu u mrežu.

Do kraj prvog poluvremena bilo je prilika s obje strane, ali mreže su mirovale.

Jose Mourinho je na poluvremenu u svlačionici odlučio ostaviti Cristiana Ronalda, a umjesto njega na teren je poslao Raula Albiola. Real nije dobro djelovao nakon toga na terenu, a Levante je to znao kazniti. U 62. minuti Angel Rodriguez odlično se snašao u šesnaestercu Reala i zabio za 1-1.

Veliku priliku za novo vodstvo Real je dobio u 71. minuti kada je u kaznenom prostoru Levantea srušen Kaka. Xabi Alonso preuzeo je odgovornost, ali ga je odlično pročitao vratar Levantea i obranio mu udarac.

Ono što Alonso nije napravio u 73. minuti, učinio je Morata u 84. minuti. Tek što je ušao u igru, mladi je napadač Reala zabio nakon ubacivanja Xabi Alonso s lijeve strane.

Tu nije bio kraj uzbuđenjima. U samoj završnici utakmice Martins je još jednom pobjegao obrani Reala i izbio je sam pred Casillasa, ali je otišao previše lijevo, te je uputio vrlo loš udarac.

Luka Modrić cijelu utakmicu gledao je s klupe za pričuve.

Real je ovom pobjedom došao do 23. boda u sezoni, te je zaostatak za Barcelonom osam bodova.

OVDJE pogledajte kako je Ronaldu razbijena arkada.

Gradski rival 'kraljevskog kluba' Atletico je kao domaćin pobijedio Getafe 2-0 golovima Adriana i Turana u prvom poluvremenu.

Atletico nakon 11. kola drži drugo mjesto Primere s tri boda manje od Barce.

Primera, 11. kolo:

• Valladolid - Valencia 1-1 (Perez 65-11m / Cissokho 15)
  • Atletic Bilbao - Sevilla 2-1 (De Marcos 27, Susaeta 45+1 / Negredo 79-11m)
  • Mallorca - Barcelona 2-4 (Pereira 55, Victor 58-11m / Xavi 28, Messi 44, 70, Tello 45)
  • Atletico Madrid - Getafe 2-0 (Adrian 24, Turan 43)
  • Levante - Real Madrid 1-2 (Angel 62 / Cristiano Ronaldo 21, Morata 84)