Modrić slavio protiv Vrsaljka, Benzema je zabio za pobjedu

Kraljevski klub bio je bolja momčad od prve minute, imao je duplo više posjeda u prvom dijelu, a u udarcima je razlika bila i veća, a u drugom poluvremenu razlika je bila i izraženija

U 22. kolu španjolske Primere Real Madrid svladao je gradskog rivala Atletico 1-0.

Kraljevski klub bio je bolja momčad od prve minute, imao je duplo više posjeda u prvom dijelu, a u udarcima je razlika bila i veća - no uzalud. Na predah su momčadi otišle izjednačene.

U drugom poluvremenu dominacija je bila još izraženija, a napokon se i isplatila. Mendy je prvim dodirom lijepo ubacio loptu u šesnaesterac u 56. minuti, a tamo se našao Karim Benzema! I zabio...

Luka Modrić našao se u prvih 11 Reala te igrao svih 90 minuta, kao i Šime Vrsaljko na suprotnoj strani.

Real je ovom pobjedom učvrstio svoje prvo mjesto, a Atletico je sada peta momčad lige te se i dalje bori za pozicije koje vode u Ligu prvaka.