Mogu i bez Ibrahimovića: PSG je s teniskih 6-1 pregazio Lille

Hat-trick Lavezzija, dva gola Cavanija i jedan Maxwella bili su dovoljni da navijači PSG danas zaborave na kažnjenog Ibrahimovića. Stradao je Lille koji kući ide s 1-6

Nogometaši Laurenta Blanca ljutnju zbog ispadanja iz Lige prvaka iskalili su na Lilleom. Prvak je na svom stadionu pobijedio 6-1 i tako se još malo približio obrani naslova u Ligue 1. I to bez kažnjenog Zlatana Ibrahimovića.

Golijadu je otvorio Maxwell već u 24. sekundi igre što je brzinski rekord PSG-a u prvenstvu. Do poluvremena PSG je vodio 4-0, a nakon Brazilca zabijali su redom Cavani i dvaput Lavezzi. U drugi dio ušlo se golom Base za Lille, no Cavani i Lavezzi podebljali su pobjedu na teniskih 6-1 u 73. i 77. minuti.

PSG je nakon 33 utakmice vodeći na tablici s tri boda ispred Lyona koji u nedjelju igra protiv Reimsa.