Najveća senzacija Lige prvaka: Šerif srušio Real usred Madrida!

Nakon što je moldavski prvak svladao ukrajinski Šahtar, u drugom kolu Lige prvaka senzacionalno je pobijedio Real Madrid na Santiago Bernabeu

Uvjerljivo najveće iznenađenje večeri je pobjeda Šerifa na Santiago Bernabeu protiv madridskog Reala (2-1) u skupini D.

POGLEDAJTE VIDEO: Santiago Bernabeu

Moldavski klub, koji je u kvalifikacijama izbacio hrvatskog prvaka Dinamo, do pobjede je došao u 89. minuti golom Thillija.

Da bi večer u Madridu mogla biti čudna nagovijestio je Jakšibajev koji je u 25. minuti doveo goste u vodstvo. Real je napadao, pokušavao i tek u 65. minuti izjednačio kada je Benzema pogodio s bijele točke.

Odmah nakon izjednačenja u igru je ušao i kapetan Vatrenih Luka Modrić koji je vrlo brzo imao sjajnu šansu, ali je njegov gromoviti udarac uspio „tek“ nokautirati suparničkog golmana.

Nakon dva odigrana kola ovu skupinu gdje su Real, Inter i Šahtar predvodi Šerif sa svih šest bodova.