Monstruozno zakucao! Greek Freak letio više od četiri metra

Milwaukee Bucksi su sa 121-86 pobijedili Detroit Pistonse, a tijekom treće četvrtine Giannis Antetokounmpo je imao brutalno zakucavanje s odrazom gotovo sa crte slobodnih bacanja!

Giannis Antetokounmpo je ludim zakucavanjem oduševio čitav svijet!

Tijekom pobjede Milwaukeeja u prvoj utakmici doigravanja, 'Greek Freak' je pospremio brutalnu loptu u koš gotovo s linije slobodnih bacanja. U trećoj četvrtini je presjekao napad Detroita, krenuo i kontru, odrazio se točno 4,17 metara od koša i zakucao!

>>>>>VIDEO POGLEDAJTE OVDJE<<<<<

- Nisam bio svjestan odakle sam se odrazio. Moram to pogledati - rekao je Antetokounmpo nakon pobjede.

Milwaukee Bucksi su sa 121-86 pobijedili Detroit Pistonse, a Giannis je u 23 minute na parketu ubacio 24 poena te dodao 17 skokova i imao četiri asistencije.

U prvom poluvremenu je već bio na 14 koševa i 10 skokova čime je postao tek treći igrač Milwaukeeja u zadnjih 20 godina s double-doubleom u prve 24 minute.

Nije ni čudo što je prvi favorit za MVP nagradu!