Mourinho je opet na meti FA-a: Kaznit će ga zbog isključenja?

Još uvijek čeka odluku o žalbi zbog isključenja u porazu protiv Southamptona, a već mu se sprema nova. Zbog vrijeđanja sudaca kod West Hama terete ga disciplinci...

Čovjek bez dlake na jeziku suočava se s novim disciplinskim slučajem otvorenim protiv njega. Zbog uvreda izrečenim sucima utakmice između West Hama i Chelseaja na poluvremenu subotnje premijerligaške utakmice, nakon kojih je i isključen, treneru "bluesa" Joséu Mourinhu prijeti nova kazna.

Mourinho je opleo po Jonathanu Mossu i njegovim pomoćnicima ispred svlačionica na Boleyn Groundu nezadovoljan isklključenjem Nemanje Matića minutu prije kraja prvog dijela. Moss mu nije dozvolio povratak na klupu, a Chelsea je na kraju izgubio od momčadi Slavena Bilića 2-1. Nakon svega se nije pojavio na pressici .

Osim njega, pod povećalom je i neprimjereno ponašanje trenera Cheleseaja Sivina Loura , koji je poslan na tribine nedugo nakon Matićeva isključenja, kao i klubovi zbog nekontroliranja svojih igrača nakon spomenutog crvenog kartona.

Osim ove, Mourinhu prijeti i kazna zbog navoda u medijima prema sucima utakmice protiv Southamptona ranije ovog mjeseca, koju je Chelsea također izgubio 3-1, da su pristrani. Uoči gostovanja kod West Hama Mourinho je rekao da neće dati novinarima "dobre i smiješne naslove zbog nedostatka poštovanja" , no ipak im je dao povoda posredno, vrijeđajući suce.