Može i bez Neymara: Brazil je dobio Venezuelu za 1/4 finale

Brazilu je igrala samo pobjeda protiv Venezuele. Slavio je Brazil 2-1 bez Neymara, koji je izbačen s Cope zbog divljanja i vrijeđanja suca. Brazilce sad čeka Paragvaj

Neymar je spakirao kofere i napustio reprezentaciju nakon kazne zbog vrijeđanja suca i divljanja nakon poraza od Kolumbije, a Brazil je i bez njega pobijedio Venezuelu 2-1 i prošao skupinu Copa Americe.

Brazilu je igrala samo pobjeda protiv protivnika koji je pokazao kako može biti itekako neugodan pobjedom protiv Kolumbije. Poveli su Brazilci u 9. minuti preko Thiaga Silve . Firminho je početkom drugog dijela zabio za 2-0, a Venezuela se vratila šest minuta prije kraja preko Mikua.

Mogla je Venezuela šokirati Brazil u sudačkoj nadoknadi kad je Miku ostao sam pred golom nakon centaršuta, ali nije se najbolje snašao.

Brazil će u četvrtfinalu igrati protiv Paragvaja . U polufinalu bi ga mogla čekati Argentina, koja igra protiv Kolumbije. Na drugoj strani ždrijeba, Čile igra s Urugvajem, a Bolivija se za polufinale bori protiv Perua.