Naljutio ga sudac: HNL ikona u 64. godini probija bok k'o Alves

VJERAN SIMUNIĆ sletio se poput slavnih bekova pokraj aut linije kako bi nešto prigovorio pomoćnom sucu utakmice. Ovaj je to riješio slanjem legendarnog trenera na tribine jer je napustio svoj tehnički prostor

U spektakularnoj utakmici 22. kola 3. HNL Jug Zadar je utrpao Imotskom osam komada. Završilo je na Stanovima 8-2 čime je Zadar ostao u igri za plasman u Drugu ligu.

Iako rezultat govori da je to bila jednosmjerna utakmica, početak ipak nije bio takav. Posebno zbog kišom natopljenog terena na kojem su se bolje snašli gosti pa poveli u devetoj minuti.

Šest minuta kasnije bilo je 2-1 za domaćina, no za HNL ikonu i trenera Zadra, Vjerana Simunića, mira nije bilo. Uspio je sve nasmijati...

U 64. godini sletio se poput Danija Alvesa pokraj aut linije kako bi nešto prigovorio pomoćnom sucu utakmice. Ovaj je to riješio slanjem Simunića na tribine jer je napustio svoj tehnički prostor.

I to nakon što je trener - pao...

VJERAN SIMUNIĆ Od Bruneja do Imotskog: U 23 godine vodio je čak 27 klubova

Sam trk Simunića, trenera koji je u 23 godine trenerske karijere promijenio 27 klubova, brzo se raširio po internetu.

Zanimljiva je i galerija predsjednika za koje je Simunić radio. Jednom prilikom nam je rekao:

- Stjepan Spajić, Reno Sinovčić, Vlado Zec, Dragan Marić... Osim Mamića sve sam prošao, a i njega znam od '76 kad sam branio u Zagrebu, dok još nije bio ni blizu ovoga što je danas ha, ha, ha. Mogao bih knjigu napisati, bila bi jako zanimljiva. Tko zna, možda je i napišem jednom kad odem u mirovinu.