Napoli je stroj! Rog dobio 20 minuta, Hamšik ruši Maradonu

Najveći konkurent Juventusu ove sezone Napoli je u prvoj utakmici nedjeljnog programa sedmog kola Serie A dobio Cagliari 3-0. Bila je to sjajna predstava domaćina, nezustavljivog stroja Maurizija Sarrija.

Nastavili su tako sjajan niz, ali i još jednom pokazali efikasnost koja ih krasi u ovoj sezoni jer su već na 25 zabijenih golova u Serie A

Domaćin je poveo već u četvrtoj minuti kada se Hamšik ubacio iza obrane gostiju i lagano zabio za 1-0. Bio je to njegov 114. gol za Napoli kojim je došao na korak od rušenja Maradoninog rekoda sa 115 golova. Vodstvo je udvostručio Mertens golom iz penala u 40. minuti.

Pobjedu je potvrdio Koulibaly nakon prekida u 47. minuti, a Marko Rog priliku je dobio posljednjih 20 minuta.

Napoli još uvijek ne zna za poraz ove sezone i čeka kiks Juventusa večeras kod Atalante.