Nastavlja se loš niz Rome: Na Olimpicu ih dobili Mihajlovićevi

Nogometaši Bologne iznenadili su Romu pobijedivši domaćina sa 3-2 (2-1) na rimskom Olimpijskom stadionu u utakmici 23. kola talijanske Serie A. Heroj utakmice bio je Moussa Barrow koji je zabio dva gola za goste

Nakon poraza od Sassuola (4-2) u gostima, Roma nastavlja s lošim partijama. Na domaćem su terenu u blijedoj partiji izgubili od Siniše Mihajlovića i njegove Bologne 2-3 (1-2) te tako nastavili s lošim nizom u kojem su u zadnje tri utakmice osvojili samo bod.

Gostujuća momčad je zabila četiri od pet golova na utakmici. Naime, nakon što je Orsolini u 16. minuti donio prednost Bologni, u 22. minuti je Denswil poslao loptu u vlastitu mrežu i tako donio izjednačenje Romi. Golovima u 26. i 51. minuti Barrow je Bologni donio prednost od dva gola, koju je samo uspio smanjiti Mkhitarayan u 72. minuti.

Nikola Kalinić je za Romu igrao od 79. minute, ali nije uspio donijeti promjenu rezulatata. Od 80. minute Roma je bila s desetricom igrača zbog isključenja Cristantea.

Bologna je s 33 boda privremeno zasjela na šesto mjesto, a Roma je peta sa 39 bodova. Vodeći Juventus ima 54 boda, Inter je drugi sa 51, a Lazio treći sa 50.