Nastavlja se Rijekin gubitnički niz, Varaždincima prednost

Rijeka je povela, Štrok je zabio u 27. minuti. No, u samo 10 minuta potpuni preokret. Izjednačio je kapetan Brezovec, a konačnih 2-1 postavio je Punčec...

Ni Elvis Scoria, novi trener Rijeke, nije uspio zaustaviti gubitnički niz. Na gostovanju u Varaždinu, Rijeka je izgubila 2-1 u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Hrvatskog nogometnog kupa.

A nije loše počelo. Hrvoje Štrok kao i mnogo puta ove sezone, zabio je gol. U 27. minuti poveli su gosti. No, potpuni preokret u idućih 10 minuta. U 33.' kapetan Varaždina Josip Brezovec je izjednačio, a u 38. minuti, U-21 reprezentativac Punčec, zabio je za 2-1.

Uzvrat se igra 24. studenog na Kantridi, a u srijedu se igraju još dvije utakmice četvrtfinala. Zagreb dočekuje Slaven Belupo, a Istra vrlo dobru Cibaliju.