Navijači Manchester Cityja skandirali Vedranu Ćorluki

Vedran Ćorluka odigrao je prvo poluvrijeme u prijateljskoj utakmici Manchester Cityja na gostovanju kod Celtica. Utakmica je završila 1-1

Ćorluka, kojem engleski mediji pripisuju nastavak karijere u Tottenhamu, je startao u dvoboj, a utakmicu napustio na poluvremenu kada ga je zamijenio Onuoha.
Hrvatskog nogometaša u početnom sastavu navijači su momčadi dočekali pljeskom i pjesmom, skandirajući njegovo ime.
City je došao u vodstvo pogotkom Martina Petrova u 54. minuti, a konačnih 1-1 postigao je McGowan u 78.
Britanski mediji smatraju da je odluka trenera Marka Hughesa da uvrsti Ćorluku od prve minute iznenađujuća s obzirom na okolnosti. No navijači su pokazali koliko ga cijene i ostaje za vidjeti može li to utjecati na njegov odlazak ili ostanak u klubu.