Navijači su ponosni: Vatreni su dali sve od sebe, svaka im čast

Hrvatska nogometna reprezentacija izgubila je od 2-1 od Engleza na Wembleyu. Susret je pratilo oko tri tisuće hrvatskih navijača koji su u nekim trenutcima bili glasniji i od mnogo brojnijih domaćina

Izgubili smo pa što sad, idemo dalje, zaključio je jedan od hrvatskih navijača nakon poraza Hrvatske od Engleske (2-1) na Wembleyu.

Orila se Lijepa naša prije utakmice, mnogo je grla došlo podržati hrvatsku nogometnu reprezentaciju, a navijalo se od prve do zadnje minute.

Najglasniji su bili u 57. minuti kad je za vodstvo Hrvatske loptu u gol Jordana Pickforda poslao Andrej Kramarić. Preokrenuli su Englezi i na kraju pobijedili golovima Lingarda i Kanea, ali hrvatski navijači pljeskom su na kraju utakmice pozdravili svoje miljenike.

Velika je nogometna godina iza Hrvatske, plasman na final four Lige nacija nije ostvaren, a put na europsko prvenstvo 'vatreni' će tražiti u kvalifikacijama. Sinergija navijača i ekipe na odličnom je nivou, a komentare nekih od okupljenih možete vidjeti na videu.