NBA finale: Spursi lako došli do druge pobjede

Košarkaši San Antonio Spursa pobijedili su Cleveland 103-92. Najbolji u momčadi Spursa bio je Francuz Tony Parker sa 30 koševa

Košarkaši San Antonio Spursa pobijedili su Cavse 103-92 i tako stigli do druge pobjede u finalu NBA lige. Spursi su na poluvremenu imali 25 koševa više, a u 36. minuti je bilo čak 27 koševa prednosti na strani domaćina. U posljednjoj četvrtini Cavsi su iskoristili opuštanje "mamuza" i smanjili prednost na osam koševa. No to je bilo sve jer je Ginobili zabio tricu uz prekršaj, a nakon toga je Duncan skočio u napadu i poentirao. Najefikasniji u momčadi San Antonija bio je Francuz Tony Parker sa 30 koševa. Tim Duncan je zabio 23 poena, imao devet skokova i osam asistencija. Ginobili je okončao susret sa 25 koševa i šest dodavanja. Kod gostiju iz Clevelanda najbolji je, po običaju, bio LeBron James sa 25 koševa, sedam skokova i šest asistencija.