Nebeski Kramarić! Zabio peti gol u pet uzastopnih utakmica

Andrej Kramarić zabio je za vodstvo Hoffenheima i time postigao peti gol na pet uzastopnih utakmica u Bundesligi. Također, zabio je zadnjih šest od devet golova svoje momčadi. Igra u formi života

Pjaca je zabio za Schalke, a strijelac je bio i Andrej Kramarić! Bivši igrač Rijeke i Dinama zabio je na gostovanju kod Augsburga za vodstvo 1-0. Bio je to zaista prekrasan gol glavom, Krama je fenomenalno pogodio i pokazao izborniku Daliću da se ozbiljno nameće za udarnu postavu reprezentacije.

VIDEO Samo mu daj da igra! Pjaca je dobio priliku i odmah - zabio

POGLEDAJTE VIDEO: Gol Kramarića za 1-0

Hrvatski napadač zabio je petu uzastopnu utakmicu, a sjajan je podatak da je Krama zabio šest od zadnjih devet golova Hoffenheima! Igra u fenomenalnoj formi, ako ovako nastavi nema sumnje da bi mogao biti jedan od glavnih igrača na nadolazećem Svjetskom prvenstvu u Rusiji.

Kramarić je, zatim, ostvario i asistenciju. Asistirao je Gnabryju za 2-0. Bio je to konačan rezultat.