Nedovoljna dva gola Ivana Perišića, nade Sochauxa

Hrvatski nogometaš, 19-godišnji Ivan Perišić, bio je strijelac dva gola za Roeselare, ali to im nije bilo dovoljno za prolaz u polufinale Kupa

Roeselare je pobijedio na svom travnjaku s 2-1 Cercle Brugge, no s obzirom da je prva utakmica završila pobjedom kluba iz Bruggea 1-0, na osnovu pogotka u gostima u polufinale se plasirao Cerlce Brugge. Perišić, koji je inače igrač francuskog Sochauxa, te se u Belgiji nalazi na posudbi, postigao je pogodak već u 8. minuti čime se Roeselare izjednačio u ukupnom zbroju pogodaka. No, pokopao ih je primljeni pogodak u 34. minuti (Srebrenikov), te na kraju novi Perišićev gol (iz jedanaesterca u 80. minuti) nije mnogo značio. Ranije su se već u polufinale plasirali Lierse i Genk.