Nesretni Karaiskakis: Tamo su gubili Dinamo, Rijeka i kockasti

Rijeka je na stadionu Olympiacosa primila gol u posljednjoj minuti. Tamo je u skupini Lige prvaka u posljednjoj minuti izgubio i Dinamo, a reprezentacija je izgubila 2011. godine

Georgios Karaiskaki, stadion je to na kojemu je Hrvatska već jednom gostovala i to 2011. godine kad smo izgubili 2-0. Stadion u Pireju trebao bi biti domaćin uzvratne utakmice dodatnih kvalifikacija. Nesretan je to stadion za našu reprezentaciju i naše klubove.

Rijeka je ove sezone u posljednjem pretkolu Lige prvaka izgubila na Karaiskakiju 2-1. Primila je gol u posljednjoj minuti. Tamo je u skupini Lige prvaka 2015. godine Dinamo izgubio 2-1. Nesretan je taj stadion bio dosad. Vrijeme je da se tradicija okrene na hrvatsku stranu. Sigurno je da "kockaste" ponovno čeka vatrena atmosfera, ali navikle su naše zvijezde na takav dekor.

Samo da se ne dogodi ono što se dogodili Dinamu i Rijeci koji su na stadionu u Pireju utakmice gubili u posljednjim minutama.