Nesretni Rus ostao bez slavlja zato što je zabio gol - svojima!

Nesretni je Vasilij zabio autogol u 45. minuti što je omogućilo gostima odlazak na 3-1. Nije to definitivno bila noć ruskog stopera jer nakon što su Rusi uspjeli doći do 3-3, skrivio je penal...

Stoti nastup za nogometnu reprezentaciju Rusije upisao je kapetan Vasilij Berezucki (34). Rusi ne sudjeluju u kvalifikacijama za SP 2018. jer kao domaćin imaju direktan plasman na Mundijal, pa moraju igrati prijateljske.

Jednu takvu organizirali su protiv Kostarike, a prije utakmice ruski je savez najavio proslavu putem Twitter profila. Plan je bio jasan, uručiti komemorativno odličje te posebno napravljen dres reprezentacije, ali sve je završeno loše - objava na Twitteru je obrisana, a proslava je otkazana.

Razlog?

Nesretni je Vasilij zabio autogol u 45. minuti što je omogućilo gostima odlazak na 3-1. Nije to definitivno bila noć ruskog stopera jer nakon što su Rusi uspjeli doći do 3-3, Vasilij je napravio penal kojeg je realizirao Joel Campbell za konačnih 3-4.