Neuništivi Olić zabio golčinu Neueru na otvaranju sezone

Primio je Ivica Olić loptu iz auta, okrenuo se i odmah opalio s crte šesnaesterca te zabio fenomenalnu golčinu u rašlje golmana Bayerna na prepunoj Allianz Areni...

Bayern München otvorio je novu sezonu Bundeslige na svojoj Allianz Areni, a u obranu naslova krenuo je protiv Wolfsburga kojeg je svladao rezultatom 2-1. Domaćine je u vodstvo doveo Thomas Müller u 37. minuti, a na 2-0 povisio je Arjen Robben deset minuta kasnije.

Rezultat je smanjio Ivica Olić u 52. minuti fantastičnim udarcem iskosa s desne strane u suprotni gornji kut Manuela Neuera. Primio je Olić loptu iz auta, okrenuo se i opalio s crte šesnaesterca te zabio golčinu koja više nije slučajnost kada je u pitanju hrvatski reprezentativac koji će za tri tjedna napuniti 35 godina.

Oliću je ovo 200. utakmica u Bundesligi i kako se čini, bit će ih još puno.