Neymarova majstorija šokirala Mbappea: Nije mu bilo jasno

Mbappé je bio iza Neymara u trenutku kada je gađao gornji desni kut i zabio golčinu, a francuski napadač reakcijom je jasno dao do znanja što misli o Neymarovom potezu

Brazilski napadač PSG-a Neymar (30) zabio je prekrasan gol na zagrijavanju uoči prvenstvenog dvoboja 20. kola protiv Reimsa (1-1), a svojim je potezom oduševio Mbappéa.

Neymar je s 20-ak metara pogodio gornji desni kut, a golman je bio nemoćan. Mbappé je bio iza Brazilca, a kamere su uhvatile njegovu reakciju kojom je jasno dao do znanja što misli o Neymarovom potezu.

Brazilski napadač je u susretu protiv Reimsa u 51. minuti zabio za vodstvo da bi Marco Verratti osam minuta kasnije dobio crveni karton što su gosti iskoristili.

U petoj minuti sudačke nadoknade, Folarin Balogun poentirao je za izjednačenje te osigurao bod Reimsu.

PSG je trenutačno na vrhu Ligue 1 s osvojenih 48 bodova nakon 20 odigranih utakmica, a iza njega slijedi Lens s tri boda manje.

Tudorov Marseille je na trećem mjestu s 43 boda nakon osam uzastopnih pobjeda i jednim remijem.