Nicklas Bendtner proslavio debakl skidanjem hlača...

Nakon što je odigrao posljednjih 27 minuta protiv Manchester Uniteda, danski napadač Arsenala je otišao u provod i pošteno se oblio alkoholom

Nakon Arsenalova teškog poraza na Emiratesu od Manchester Uniteda 3-1 i eliminacije iz polufinala Lige prvaka, danski napadač ''topnika'' Nicklas Bendtner iste se večeri odlučio provesti u noćnom klubu. Bendtner je u uzvratnoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka protiv Manchester Uniteda ušao u igru u 63. minuti umjesto Walcotta, ali se do kraja utakmice nije uspio iskazao.
Puno je aktivniji bio iste večeri, ali daleko od nogometnog travnjaka... Usprkos poraza njegove momčadi, danski se reprezentativac odlučio opustiti u noćnom klubu Boujis u Kensingtonu. Britanski tabloidi registrirali su da je iz noćnog kluba ispraćen u 4 sata ujutro, raskopčane košulje i spuštenih traperica malo iznad koljena! Bendtner je, zapravo, u pratnji jedne osobe izašao iz noćnog kluba pokazujući donje rublje!
Istovremeno, Manchesterovi asovi Edwin van der Sar, Rio Ferdinand, Michael Carrick i Wayne Rooney uslikani su kako u klupskom hotelu slave svoju pobjedu uz solidne zalihe alkohola. No, oni su, za razliku od Bendtnera, barem imali razloga za slavlje i uživanje u noćnom životu...