Nikica Jelavić zabio dva gola u pobjedi Hull Cityja kod Cardiffa

Hull City je na gostovanju kod slabašnog Cardiffa pobijedio 4-0 u 27. kolu Premier lige, a Nikica Jelavić zabio je dva gola. Po jedan su dodali Huddlestone i Livermore

Hrvatski reprezentativac Nikica Jelavića od prelaska u Hull City napokon je dobio standardnu minutažu u igri. Odmah se to vidi i na njegovim igrama u Premiershipu. Njegov Hull na gostovanju kod Cardiff Cityja u 27. kolu Premiershipa pobijedio je 4-0, a Nikica je zabio dva gola.

Prvi je hrvatski napadač zabio u 38. minuti za 2-0 na asistenciju još jednog pojačanja Hulla, Longa. U drugom poluvremenu ponovno je Jelavić strijelac. Za 3-0 zabio je glavom u 57. minuti na asistenciju Roseniora. Za uvjerljivu pobjedu zabili su još Huddlestone i Livermore.

Lovren na klupi

Hrvatski stoper Dejan Lovren oporavio se od ozljede te je s klupe gledao poraz Southamptona  kod West Hama 1-3.