Nikica Jelavić zabio dva gola u pobjedi kineskog drugoligaša

Nikica Jelavić s dva je gola pomogao svom Renheu da održi priključak za vodećim drugoligašem Tianjinom. Pekinška momčad pobijedila je 3-1 Shenxin iz Šangaja

Bivši hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić zabio je dva gola u pobjedi svog Renhea iz Pekinga protiv Šangaj Shenxina 3-1.

Nikica je prvi gol zabio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a drugi u 89. minuti. Za domaćine je osim Jelavića zabio i Peng Han. No nije dobro počelo za Renhe jer su gosti poveli već u 10. minuti preko Chime Chukwua. No tada na scenu stupaju Jelavić i Han koji okreću rezultat na stranu domaćina.

Pekinška momčad sedam kola drži drugo mjesto s 14 bodova, koliko ima i vodeći Tianjin, ali s utakmicom manje.