Nikica Jelavić zabio gol u prvoj pobjedi Rangersa u sezoni...

Nakon lošeg starta u sezonu Rangersi su slavili na gostovanju kod St. Johnstonea 2-0 u drugom kolu škotskog Premiershipa. Jelavić je zabio drugi gol u pobjedi gostiju

Odličnu formu Nikica Jelavić nastavio je i u novoj sezoni škotskog Premiershipa. Hrvatski reprezentativac zabio je drugi gol u gostujućoj 2-0 pobjedi Glasgow Rangersa protiv St. Johnstonea.

Rangersi su loše ušli u sezonu nakon uvodnog remija protiv Heartsa u prvenstvu te domaćeg šokantnog poraza od Malmöa u kvalifikacijama za Europa ligu.

Plavi su rutinski došli do pobjede nakon što su dva od tri udarca u okvir ušla u gol. Jelavić je pogodio u 50. minuti nakon odličnog proigravanja u sredinu. Nikica se vješto podmetnuo ispred braniča te u padu poslao loptu u bliži kut Enckelmanovagola. Hrvatski napadač otkad je došao u Rangers prije jednu sezonu postigao je jubilarni 20. gol.

Gosti su u vodstvo došli preko asistenta Naismitha koji je pogodio glavom u 31. minuti.