Niko Kranjčar postigao gol za Portsmouth

Nogometaši Pompeya svladali su Bournemouth 4-1, Chelsea je bio bolji od Brondbyja 2-0, a Real je izgubio u Hannoveru (0-3)

Hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar postigao je prvi gol za svoj Portsmouth u pobjedi protiv niželigaša Bournemoutha. Kranjčar je bio strijelac u 49. minuti, a Pompey je slavio 4-1. Osim Nike, tri gola zabio je Lamona Lua-Lua. Nogometaši španjolskog prvaka Reala iz Madrida izgubili su pripremnu utakmicu u Hannoveru 0-3, a Bayern je izgubio u Koelnu 1-3. Engleski Chelsea svladao je danski Brondby 2-0, golovima Didiera Drogbe. Od ostalih prijateljskih utakmica treba izdvojiti remi Evertona i Werdera (2-2) i pobjedu nogometaša njemačkog prvaka Stuttgarta protiv neželigaša Aalena 4-2. Talijanski prvak Inter u pripremnoj utakmici u Austriji pobijedio Partizan je golom Zlatana Ibrahimovića u 19. minuti.