Nikola Mektić osvojio turnir u parovima, Amerikanci predali

Nikola Mektić je u paru s Austrijancem Alexandrom Peyom osvojio naslov pobjednika na ATP turniru iz serije ''masters 1000'' u Madridu, nakon što su Bob i Mike Bryan predali meč kod 5-3

Hrvatski tenisač Nikola Mektić je s Austrijancem Alexanderom Peyom osvojio naslov pobjednika na ATP turniru iz serije "masters 1000" u Madridu u konkurenciji parova nakon što su im legendarna američka braća blizanci Bob i Mike Bryan predali finalni dvoboj pri rezultatu 5-3 u korist Mektića i Peye.

Za 29-godišnjeg Mektića je ovo četvrti osvojeni ATP naslov u karijeri, ali daleko najveći, dosada je osvajao Memphis i Budimpeštu s Brianom Bakerom prošle godine te Marrakech s Peyom ranije ove godine.

Peyi je ovo 17. ATP naslov u karijeri, a treći iz serije "masters 1000", 2013. i 2014. je slavio u Kanadi s Brazilcem Brunom Soaresom.