Nisam Costa, ali znam zabiti! Kale je ponovno dao pogodak...

Nikola Kalinić zabio je za Atletico Madrid na gostovanju kod Valladolida i to mu je treći gol u zadnje četiri utakmice. Parao je mrežu Alavesa u prvenstvu i Sant Andreua u Kupu kralja

Nije ga bilo nigdje tri mjeseca, a sad kada je krenuo, ne zaustavlja se! Nikola Kalinić zabio je svoj treći gol za Atletico Madrid i sve ih je dao u posljednje četiri utakmice.

Atletico Madrid je s 3-2 dobio Valladolid, iako je prosuo dva gola prednosti u drugom poluvremenu. Pobjedu je osigurao Griezmann u 80. minuti.

Kalinićev gol je stigao nakon brze akcija Atletica u 26. minuti, Griezmann je naposljetku izbacio Kalinića na desnu stranu šesnaesterca, a on je odlično pratio loptu i niskim udarcem matirao golmana Valladolida - kroz noge. Do kraja poluvremena i Griezmann je zabio. Sudac je svirao penal zbog igranja rukom, a Francuz prilike s 11 metara ne propušta...

Hrvatski je napadač profitirao od ozljede Diega Coste. Diego Simeone, koji mu je do prije samo nekoliko kola davao minute na kapaljku, nije imao druge nego upariti Nikolu s Griezmannom u napadu. Jasno je svima, nije on Diego Costa, ali je pokazao da zna zabiti i da itekako može biti koristan.

Dakle, Kalinić je odigrao 14 utakmica ove sezone, zabio je tri gola i to nakon što se 10 utakmica "tražio". Ako nastavi ovako, možda Costa nakon povratka više neće biti toliko siguran prvi Simeoneov izbor...