Ništa od rekorda: Real vodio, Valencia okrenula na Mestalli

Iako je Portugalac Cristiano Ronaldo zabio već u 14. minuti iz penala, Real Madrid poražen je na Mestalli gdje je domaća Valencia na kraju bila bolja rezultatom 2-1...

Nakon čak 22. pobjede u nizu Real Madrid zaustavljen je na Mestalli gdje je Valencia pred 50.000 bučnih navijača slavila 2-1. Real je, iako i dalje bez Luke Modrića umjesto koga je igrao Isco, istrčao u najjačem sastavu s oporavljenim Jamesom Rodriguezom i Marcelom te poveo u 14. minuti kada je iz penala zabio Cristiano Ronaldo nakon što je Negredo igrao rukom u svom šesnaestercu. Portugalcu je to 26. prvenstveni gol ove sezone.

U 52. minuti Valencia je izjednačila nakon što je udarac Barragána Pepe skrenuo u vlastitu mrežu, a za potpuni preokret zaslužan je Otamendi koji je u 65. minuti nadvisio Ramosa i glavom pogodio nakon kornera Danija Pareja s desne strane.

Talijanski stručnjak na klupi 'los blancosa' Carlo Ancelotti pet minuta kasnije iz igre vadi Jamesa i Balea, a uvodi Khediru i Jesea, no niti oni nisu pomogli Realu da izjednači rezultat.

Coritiba drži rekord

Popularni 'šišmišima' ovo je sedma pobjeda u devet utakmica na domaćem terenu, a deseta ukupno ove sezone. S Mestalle su neokrznuti ove sezone izašli samo Barcelona i Athletic

Rekord brazilske Coritibe koja je u razmaku od dva mjeseca slavila u 24 službene utakmice zaredom, ostao je tako netaknut, a nogometaše Reala već u srijedu očekuje teško gostovanje na Vicente Calderonu gdje ih u Kupu očekuje gradski rival Atletico