Njemačka liga: Velika pobjeda Wolfsburga protiv Werdera...

Nogometaši Wolfsburga uhvatili su nova tri vrlo važna boda u borbi za održavanje statusa u Bundesligi. Pobijedili su u utakmici 32. kola Werder u gostima s 1-0...

Wolfsburg je 1-0 pobjedom kod Werdera napustio dosadašnje 16. mjesto i otišao dva koraka naprijed, te najavio da bi mogao doći do svoga cilja. Junak pobjede u Bremenu je bio Riether, strijelac jedinog gola u 22. minuti.

Tu je akciju započeo hrvatski nogometaš Mario Mandžukić koji je probio lijevu stranu. Ubacio je u šesnaesterac nakon čega se lopta nekoliko puta odbijala i napokon došla do strijelca Riethera, koji je imao lagan posao s dva-tri metra udaljenosti od gola.

Do kraja je Werder bio bolja momčad, no Magathov je sastav sačuvao tri boda. Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu uz zarađeni žuti karton u 47. minuti.