Njemačka: Werder izgubio, Ivan Klasnić vrlo dobar

Ivan Klasnić odgrao je vrlo dobro cijeli susret protiv Eintrachta u Frankfurtu. Werder je izgubio, a "Killer" je pogodio i gredu u prvom poluvremenu

Nogometaši Werdera izgubili su utakmicu 21. kola Bundeslige od Eintrachta u Frankfurtu 1-0. Ključni trenutak utakmice bio je kad je Brazilac Diego (Werder) dobio crveni karton u 40. minuti. Hrvatski napadač Ivan Klasnić odigrao je vrlo dobro cijelu utakmicu, a i pogodio je gredu u prvom poluvremenu te imao nekoliko dobrih prilika u drugom dijelu. Za klub iz Bremena je 15 minuta prije kraja utakmice ušao i Jurica Vranješ. Jedini gol postigao je Grk Amanatidis. Ivan Rakitić je solidno odigrao do 59. minute za Schalke na gostovanju u Leverkursenu. Bayer je pobijedio 1-0 golom Friedricha (85.). Robert Kovač i Mladen Petrić odradili su cijeli susret u pobjedi Borussije Dortmund protiv Hanse 1-0. Strijelac je bio Klimowicz (67.). Hertha je podijelila bodove s Wolfsburgom, a Joe Šimunić je dobro odigrao u obrani Berlinčana. Dobio je i žuti karton. Bivši igrač Dinama Andre Mijatović je bio slab, kao i cijela obrana Arminije, od koje je bolji bio Duisburg 2-0 (Bojan Vručina je igrao zadnje dvije minute).

REZULTATI 21. KOLA BUNDESLIGE
Eintracht - Werder 1-0, Bayer Leverkusen - Schalke 1-0, Borussia Dortmund - Hansa 1-0, Arminia - Duisburg 0-2, Wolfsburg - Hertha 0-0, Stuttgart - Karlsruhe 3-1