NLB liga: Hemofarm Zadru nanio drugi poraz sezone

Košarkaši Zadra su upisali drugi poraz u 6. kolu regionalne NLB lige. Hemofarm je bio bolji 87-81, makar je hrvatska momčad vodila većim dijelom

Košarkaši Zadra su upisali drugi poraz u 6. kolu regionalne NLB lige. Hemofarm je bio bolji 87-81, makar je hrvatska momčad vodila velikim dijelom utakmice. Nakon što su dobili prvu četvrtinu 30-22 Zadrani su održavali prednost sve do posljednjih deset minuta kada su potpuno popustili u obrani i dozvolili domaćinu da u zadnjoj četvrtini napuni njihov koš sa 24 poena. Istovremeno su stali u napadu (13 poena) i tako je Zadar nakon poraza u Beogradu od Partizana pao i u Vršcu. Najbolji je kod Zadra bio Malik Dixon koji je ubacio 22 poena uz pet asistencija.