NLB liga: Zadar pobijedio Vojvodinu na oproštaju

Košarkaši Zadra pobijedili su kao domaćini Vojvodinu s 80-71 u susretu posljednjeg, 26. kola regionalne NLB lige. Vodio ih je Hrvoje Perić

Zadrani su se, tako, s pobjedom oprostili od natjecanja u kojem su očekivali plasman na ''Final-four'', ali ga nisu uspjeli i ostvariti. Protiv Vojvodine je Zadar nakon prvog poluvremena vodio 45-43, međutim, nakon treće četvrtine su gosti imali pet koševa prednosti. Ipak, Zadar je u posljednjih 10 minuta igre ubacio 24, primio samo 10 poena, i tako 17. pobjedom (9 poraza) zaključio natjecanje na petom mjestu. U Zadru je najefikasniji bio Hrvoje Perić s 15 koševa, dok je goste predvodio Charron Fisher s 18 poena.

NLB LIGA, 16. KOLO:
Zadar – Vojvodina 80-71
POREDAK: 1. Partizan 23-3, 2. Hemofarm 19-7, 3. Cibona 19-6 (-1), 4. Crvena Zvezda 19-6(-1), 5. Zadar 17-9..