Zubac opet vrlo dobar: Evo kako je trpao i dijelio blokade...

Naš 19-godišnji centar Ivica Zubac sinoć je odigrao solidnu partiju u porazu svojih Lakersa od Oklahome 110-93. Na parketu je Zubac proveo 26 minuta, a zabio je 11 poena i tome dodao šest skokova..

Osim Šarića, vrlo dobro je u noći s petka na subotu igrao i mladi Ivica Zubac. Njegovi Lakersi glatko su poraženi od Oklahome, ali mladi centar vrlo je dobro iskoristio svoju minutažu.

Lakersi su se dobro držali priključak do poluvremena, ali onda je momčad iz Oklahome dodala gas i više im nije bilo spasa...

Za 26 minuta na terenu Zubac je postigao 11 poena uz šest skokova i tri blokade.

Oklahomu je predvodio Andre Roberson s 19 poena, dok je najefikasniji Lakers bio D'Angelo Russel s 29 koševa.

Od ostalih utakmica valja izdvojiti pobjedu Raptorsa nad Bostonom 107-97 uz 43 koša DeMara DeRozana.