Nova odlična večer Babe: Dao 28, Šarić solidan, Bender igrao

Košarkaši Utah Jazza su na domaćem terenu svladali New Orleans sa 128-120, a najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je u trijumfu svoje momčadi postigao 28 koševa uz pet skokova i pet asistencija, dok je Dario Šarić sa sedam koševa, pet skokova i dvije asistencije doprinio pobjedi Phoenixa 100-98 na gostovanju kod Minnesota Timberwolvesa.

Prvu utakmicu u ovoj NBA sezoni za Milwaukee Buckse odigrao je Dragan Bender koji je u igri proveo dvije minute te za to vrijeme upisao jednu asistenciju i jednu blokadu, a njegova momčad je svladala Detroit sa 104-90 i stigla do sedme pobjede u nizu.

Cleveland je na svom terenu svladao Portland sa 110-104. Ante Žižić nije ulazio u igru kod pobjednika, baš kao ni Mario Hezonja kod Trail Blazersa koji su doživjeli četvrti uzastopni poraz.