Novi poraz: Cedevita izgubila od Limogesa u drugom kolu...

Cedevita je izgubila od francuskog Limogesa u Zagrebu 84-80. Gosti su puno bolje otvorili utakmicu, Cedevita se vratila i povela minutu i pol prije kraja, ali je izgubila

Košarkaši Cedevite doživjeli su i drugi poraz u Euroligi. Francuski Limoges bi je bolji 84-80 u Ciboni, a domaće je koštao loš ulazak u utakmicu.

Cedevita je nervozno krenula. Bez obrane se ne može igrati Euroliga. Limoges je već nakon 10 minuta imao 27-19. Na poluvremenu je bilo 12 koševa razlike za Limoge. Cedevita se vraća u nastavku i serijom 10-0 dolazi blizu Francuzima.

U posljednjoj četvrtini Cedevita je čak i povela minutu i pol prije kraja utakmice, no Limoges je zabio važne koševe i odnio pobjedu iz Zagreba.

Jacob Pullen je zabio najviše u Cedeviti, 21 koš, Miro Bilan 19, James White je zabio 17 poena. Kod Limogesa najbolji su bili Westermann i Boungou-Colo, obojica su zabila po 15 koševa, 14 je zabio Daniels.