Novi poraz Cibone: Izgubili su od Donjecka u Eurokupu s -17

I uoči puta u Donjeck znalo se da će "vukovima" biti teško i da će samo briljantnom igrom slaviti. No sve nade pale su već na poluvremenu kad je domaćin vodio 51-35

Novi težak poraz doživjeli su košarkaši Cibone u Eurokupu. Nakon -30 protiv Gravelinesa i -16 protiv Hapoela, ovoga su puta "cibosi" u sklopu 3. kola skupine A izgubili u Donjecku sa 17 koševa razlike. Bilo je 98-81 u korist istoimenog domaćina.

I uoči puta u Donjeck znalo se da će "vukovima" biti teško i da će samo briljantnom igrom do prve pobjede. No, sve nade u pobjedu u ovom susretu pale su praktički na poluvremenu kada je domaćin vodio s 51-35.

Teško se Cibona mogla nadati boljem rezultatu u utakmici u kojoj je obrana puštala na sve strane i u kojoj je u jednoj četvrtini primila najmanje 19 koševa.

Cibonine strijelce predvodio je s 14 koševa Davor Kus. Po 12 su dodali Andrija Žižić i Antwain Barbour, a 11 je ubacio Brian Chase.

S druge strane, Cibinin je koš najviše natrpao Ramel Curry s 23 koša, slijedili su ga Ivan Radenović i Vjačeslav Kravcov s 15 koševa. Kravcov je svih 15 koševa ubacio s linije za tri poena s koje je gađao savršenih 5-5.