Novi poraz Spartaka, Stipe Pletikosa dobio tri komada

Stipe Pletikosa odigrao je cijeli susret za poraženu momčad, no svojim intervencijama nije uspio spriječiti poraz Spartaka od Moskve 3-1

Nogometaši moskovskog Spartaka upisali su drugi poraz u utakmici 4. kola ruskog nogometnog prvenstva. U gradskom ogledu bolja od njih bila je momčad Moskve 3-1. Stipe Pletikosa odigrao je cijeli susret za poraženu momčad, no svojim intervencijama nije uspio spriječiti poraz Spartaka, koji je tek preko Alexa u 87. minuti utakmice s bijele točke uspio umanjiti rezultat. Sigurnu prednost i tri boda domaćinima ovog susreta do tada su već omogućili ranim pogocima Cesnauskis i Epureanu, da bi na 3-0 rezultat povisio Tarasov u 70. minuti susreta.