Novi šamar za Man. United: Fulham šokirao Old Trafford

Navijači Manchester Uniteda pretrpjeli su još jedan šamar otkako njihovu momčad vodi Erik ten Hag, u subotu je United na Old Traffordu izgubio od Fulhama 1-2 (0-0). Bassey (65') je sredinom drugog poluvremena doveo Fulham u vodstvo, činilo se kako je Maguire (89') uspio spasiti bod u završnici, ali Iwobi (90+7') je na samom izdisaju nadoknade pogodio za pobjedu londonskog sastava.

Nogometaši Aston Ville učvrstili su se na četvrtom mjestu ljestvice engleskog prvenstva domaćom 4-2 (3-1) pobjedom protiv Nottingham Foresta u susretu 26. kola.

Villa je odlično krenula u dvoboj te povela 3-0 golom Watkinsa (4) i s dva Douglasa Luiza (29, 39), no Forest je uspio preko Niakhatea (45+4) i Gibbs-Whitea (48) krajem prvog i početkom drugog poluvremena smanjiti na 3-2 no Bailey (61) je golom za 4-2 potvrdio pobjedu domaćih.

Everton je bio nadomak važne pobjede u borbi za ostanak, na gostovanju kod Brighton and Hove Albiona je vodio 1-0 i imao igrača više sve do sudačke nadoknade, ali dvoboj je okončan podjelom bodova. Braithwaite (73) je doveo Everton u prednost, a Dunk (90+5) je pogodio za konačnih 1-1.

Villa je četvrta s 52 boda, pet više od petog Tottenham Hotspura, a tri manje od trećeg Arsenala, dok je United je ostao šesti s 44 boda.