Novi show C. Ronalda i Reala: Osasuni "utrpali" pet komada

Portugalski reprezentativac i napdač Real Madrida Cristiano Ronaldo u Pamploni je postigao svoj 36. i 37. gol u ovoj sezoni španjolskog prvenstva. Stradala je Osasuna

Nakon što su prošlo kolo s 5:1 isprašili na domaćem terenu Real Sociedad, madridski je Real istovjetnim rezultatom promarširao i kroz vruć teren u Pamploni svladavši neugodnu Osasunu lakše od očekivanog.

Mrežu domaćin načeo je Benzema već u 7. minuti, a u 37. na 2:0 povisio je Cristiano Ronaldo. Da se na poluvrijeme ode s tricom pobrinuo se u 40. minuti Higuain. Početkom drugog dijela kakvu takvu neizvjesnost vratio je Nino golom za 1:3 u 48. minuti.

No "kraljevski klub" čitavu je stvar zaključio golovima u 70. (Ronaldo) i 77. (Higuain). Kraj utakmice Osasuna je dočekala s igračem manje nakon što je Lamah u 90. dobio drugi žuti karton.