Novi težak poraz: Medveščak poveo pa primio šest golova...

'Medvjedi' su poraženi peti put zaredom. Poveli su u Čerepovcu protiv Severstalja, ali su ipak izgubili s uvjerljivih 6-2. U petak slijedi dvoboj s Lokomotivom u Jaroslavlju

Nakon pobjede na premijeri nad CSKA-om, Medveščak doživljava gruba prizemljenja kolo za kolom u KHL-u. Odigrali su drugu od četiri utakmice na ruskoj turneji, a u Čerepovcu je bolji sa 6-2 bio Severstalj! Ovo im je peti uzastopni poraz!

A nije loše krenulo, Murley je zabio za zasluženo vodstvo 15-ak sekundi prije kraja 1. trećine. No, u drugih 20 minuta 'medvjedi' su doživjeli katastrofu. Primili su četiri gola, a čak tri u samo dvije i pol minute! Kakvu-takvu nadu dao je Bill Thomas sedam sekundi prije posljednjeg odmora.

I umjesto da pod svaku cijenu zatresu mrežu i unesu nelagodu u redove domaćina, potpuno su stali pa dobili peti, odnosno šesti gol...

Treba istaknuti da je Medveščak dobio čak 35 minuta isključenja, od čega Montador 20 zbog nesportskog ponašanja. Minutažu na golu podijelili su Vasiljević i Brust

'Medvjedi' su pali na 12. mjesto, od 14 momčadi, u diviziji.

U petak slijedi dvoboj s Lokomotivom, koji također nije u formi, imaju samo jednu pobjedu.

SKA i bez Kovaljčuka prejak, golman zaustavio "medvjede".