Tomasov lijepo zabio velikanu: Sporting dobio u sedam minuta

Marinu je ovo drugi gol u dresu prvaka Kazahstana koji na kraju sezone mogu otkupiti njegov ugovor. Bivši igrač Hajduka i Rijeke trebao bi u ljeto i trajno potpisati za Astanu

Prvi gol u šesnaestini finala Europske lige ove sezone zabio je hrvatski internacionalac Marin Tomasov (30). Za vodstvo svoje Astane u sedmoj minuti poentirao je protiv lisabonskog Sportinga na asistenciju Šitova, no taj gol pokazao se nedovoljnim za izbjeći poraz 3-1, vjerojatno i ispadanje.

Bilo je to lijepo primanje uz majstorsku realizaciju bivšeg igrača Hajduka i Rijeke.

Ovo mu je drugi gol u dresu prvaka Kazahstana koji na kraju sezone mogu otkupiti njegov ugovor. Kod Sportinga nema Josipa Mišića koji nema pravo nastupa za lisabonsku momčad budući da je već nastupao za Rijeku u skupini.

Sporting je preokrenuo u drugom poluvremenu u samo sedam minuta preko Brune Fernandesa (48'), Gelsona Martinsa (50') te Seydoua Doumbije (55').

Logvinenko je pritom dobio crveni karton u 62. što je samo dodatno uništilo sve ambicije domaćina.