Olić nastavlja zabijati: Pogodio i na pripremnoj u Južnoj Africi

Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Ivica Olić odigrali su prvo poluvrijeme, a Olić je i zabio u 42. za 2-1 'vukova', koji su na kraju svladali Ajax iz Cape Towna 4-1...

Iako im je prije samo nekoliko dana poginuo suigrač Junior Malanda, nogometaši Wolfsburga su na pripremama u Južnoj Africi odigrali prijateljsku utakmicu protiv Ajaxa iz Cape Towna i pobijedili 4-1

Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Ivica Olić odigrali su prvo poluvrijeme, a Olić je i zabio i to u 42. minuti za 2-1 'vukova', koji su prvo poveli u petoj minuti preko Caligiurija, da bi Ajax izjednačio preko Morrisa devet minuta kasnije.

Pobjedu Wolfsburga osigurao je Dost s dva gola, u 67. te 70. minuti utakmice.