On je boksačka budućnost: Toni Filipi osvojio je srebro na EP-u!

Toni je tek ušao u seniorske vode, a već je sada pokazao da pripada samom svjetskom vrhu i da će se za njega tek čuti. Nedavno je osvojio i Debrecen, jedan od jačih turnira u Europi...

Zadarski boksački teškaš (91 kg) Toni Filipi osvojio je srebrnu medalju na Europskom prvenstvu za boksače do 22 godine u rumunjskoj Braili. Podijeljenom odlukom sudaca 3:2 u borbi za zlato pobijedio ga je francuski predstavnik Paul Omba Biongolo, piše hrt.hr

- Logično kad se nađete u finalu je da želite otići do kraja. Ja sam vjerovao i uvijek vjerujem u sebe, ali ovog puta suci su odlučili drukčije. Jedan njihov glas u njegovu korist je presudio i najsjajnija medalja je pripala njemu, iako ne bi bilo nezasluženo i da su mene proglasili pobjednikom - rekao je poslije osvajanja srebra.

Toni je tek ušao u seniorske vode, a već je sada pokazao da pripada samom svjetskom vrhu i da će se za njega tek čuti. Nedavno je osvojio i Debrecen, jedan od jačih turnira u Europi, a sada je stigao do srebra na EP-u.