Opet zabija u plavom dresu: Golčina Kranjčara za Rangers

PRVIJENAC Niko Kranjčar zabio je treći gol u Rangersovoj 3-0 pobjedi protiv trećeligaša Stranraera na Ibroxu. Pogodio je sjajno s ruba šesnaesterca i zaradio je ovacije...

Rangers je bez problema prošao i četvrtu prepreku u škotskom liga-kupu, a Niko Kranjčar zabio je prvijenac za novi klub. Rangers je slavio protiv trećeligaša Stranraera na Ibroxu 3-0, a Kranjčar je zabio treći gol.

Ronaldo u sobi ima Kranjčarov poster na zidu

Bivši hrvatski reprezentativac u sjajnom se svjetlu predstavio navijačima na kultnom Ibroxu. Nekoliko puta zaradio je veliki pljesak za poteze, a ovacije su stigle nakon gola. Niko je dočekao svoju šansu i s ruba šesnaesterca sjajno pogodio za 3-0.

- Njegove lopte toliko dobro pronalaze suigrače da bi meni mogao pronaći djevojku - komentirao je navijač Rangersa na društvenim mrežama.

- Niko je toliko dobar da Ronaldo u svojoj sobi ima njegov poster na zidu - komentirao je drugi.

Sve je bilo gotovo u nešto više od 15 minuta. Wasghorn je u petoj minuti zabio iz penala, a isti igrač pogodio je i u 16. minuti. Niko Kranjčar zabio je u 53. minuti.