Osijek i Cibalija remizirali, Gračan krenuo pobjedom

Utakmica Cibalije i Osijeka završila je neodlučeno i to 1-1. Varteks i Slaven Belupo igrali su u gustoj magli. Gračan je na klupi Rijeke krenuo pobjedom

Najuzbudljivija utakmica večeri bila je ona Cibalije i Osijeka u Vinkovcima, poznata pod nazivom 'slavonski derbi'. Barišić je zabio za Osijek u 14. minuti, ali Cibalija se preko Pavličića vratila u 50. minuti. Utakmica je cijelo vrijeme bila 'nabrijana', a ništa drugačije nije bilo ni na tribinama gdje su se nadglasavali Ultrasi i Kohorta. Završilo je 1-1.
U Varaždinu su Varteks i Slaven Belupo odigrali utakmicu koja je bila na rubu regularnosti. Naime, gusta magla bitno je igračima otežavala vidljivost. U takvoj se situaciji nisu snašli nogometaši obje momčadi pa se mreže nisu tresle.
Nenad Gračan na klupi Rijeke krenuo je pobjedom protiv Istre 1961. Ali nije to bila baš dojmljiva predstava Riječana. Poveli su domaćini u 42. minuti golom Štroka, a na 2-0 povisio je Križman. Dodajmo i da je Fernandez promašio penal za Rijeku.