Osvojio prsten Super Bowla pa dodao još jedan: Zaprosio curu

Igrač Los Angeles Ramsa Taylor Rapp zaprosio je djevojku pred cijelim stadionim u finalu NFL-a nakon što je zajedno sa svojom momčadi osvojio 56. Super Bowl

Los Angeles Ramsi pobijedili (23-20) su Cincinnati Bengalse i osvojili 56. Super Bowl na SoFi stadionu. Ramsi su do pobjede stigli 85 sekundi prije kraja kada je Matthew Stafford pronašao Coopera Kuppa  i tim touchdownom riješio pitanje pobjednika.

Cooper Kupp skupio je dva TD-a (92 jarde) i postao MVP Super Bowla, a sjajnu večer s dva sacka imao je najbolji obrambeni igrač lige Aaron Donald. U redovima Cincinnati Bengalsa dominirao je Tee Higgins (100 jardi, dva touchdowna), dok je Joe Burrow utakmicu završio s 263 bačene jarde (22/33 i jednim TD dodavanjem).

Trener Sean McVay je sa svega 36 godina postao je najmlađi strateg koji je uspio osvojiti trofej Vincea Lombardija.

Dok su Ramsi slavili na terenu, jedan od njihovih suigrača, Taylor Rapp, kleknuo je pred svoju djevojku i izvadio prsten. Rapp je osim pobjede i trofeja dobio i sudbonosno 'da', a tamošnji mediji šale se da je Rapp jedini koji je osvojio dva prstena.

Gledatelji su oduševljeno pljeskali i zabilježili romantični trenutak prosidbe koji možete pogledati OVDJE