Ovo je najbolja talijanska špica: 'Škarice' od 100 milijuna eura!

Andrea Belotti vjerojatno je najbolji talijanski napadač današnjice. Njemu su 23 godine i uvjerljivo je najbolji igrač solidnog Torina koji ga cijeni na 100 milijuna eura. Ni manje, ni više...

Evo i zbog čega.

Na utakmici Torina i Sassuola pri 'tvrdih' 0-0, Belotti je iskoristio lijep ubačaj Lorenza De Silvestrija s desne strane i savršenim 'škaricama' probio gostujućeg golmana Consiglija u 45. minuti.

Torino je na kraju pobijedio 3-0.

Za reprezentaciju je u devet nastupa zabio četiri gola, a bio je dugo i na meti Chelseaja i Milana. Prošle je sezone u dresu Torina zabio 28 golova u 38 nastupa u svim natjecanjima.