Ovo više nije slučajno: Real već 8. put prima dva gola u trenu...

I dok ih kod Leganesa to nije koštalo bodova, u susretima protiv Seville, Celte, Valencije i Las Palmasa primali su dva gola u nekoliko minuta i gubili bodove koji bi na kraju mogli biti presudni

Leganes je do dolaska Reala u 29 utakmica kod kuće zabio tek 12 golova. Realu su utrpali dva komada u dvije minute. I to nije prvi put ove sezone da Real u kratkom periodu prima dva gola. Točnije, ovo je već osmi put!

- Dobro krenemo pa primimo dva gola u dvije minute. Nije to rezultat loše igre, već pada koncnetracije. Kasnije smo kontrolirali utakmicu - rekao je Zinedine Zidane.

Real je imao 3-0 na Butarque stadionu nakon nešto više od 20 minuta.

No sve je to umalo prosuo u rekordnom roku.

Leganes je zabio dva gola u dvije minute i vratio se u utakmicu da bi početkom drugog dijela domaći kapetan zabio autogol i postavio konačnih 4-2.

POGLEDAJTE VIDEO

Navijače Reala zabrinjavaju crne rupe, kojih je u dosadašnjoj sezoni bilo čak osam. U tih osam navrata Real je u kratkom periodu od samo nekoliko minuta primao dva gola.

I dok ih kod Leganesa to nije koštalo bodova, u susretima protiv Seville, Celte, Valencije i Las Palmasa gubili su bodove koji bi im na kraju mogli biti presudni.